/LIFE ENERGY UP!
LIFE ENERGY UP! 2017-10-05T11:19:20+00:00

LIFE ENERGY UP! – OBUDŹ W SOBIE ŻYCIE!

Warsztaty podnoszące siły życiowe i radość życia.

Motto warsztatów: „Wszyscy oddychamy, ale niewielu jest tych, którzy naprawdę żyją”

• Jeśli czujesz, że Twoje dni i godziny mijają a Twoje życie nie spełnia Twoich oczewkiwań
  • Jeśli czujesz, że Twoje życie przecieka przez codzinne sito obowiazków,
  • Jeśli często nie masz energii i zastanawiasz się po co to wszystko,
  • Jeśli utraciłeś radość życia i zachwytu światem, innymi, pięknem, lub tego nie dostrzegasz
  • Jeśli wierzysz i czujesz że można inaczej z większą radością, motywacją i pozytywnymi celami tworzyć swoje życie, ale nie wiesz od czego zacząć…

…TE WARSZTATY SĄ DLA CIEBIE !!!

Czy wiesz jak to jest kiedy życie ma soczysty smak, a w Twoich żyłach krąży enegia, ciakwość siebie, życia, innych, przepełnia Cię radość i zachwyt każda chwilą? Czy wiesz, ze można każdego dnia czuć w sobie pełną enegię życia, radość i siły i nie potrzebować do tego żadnych używek i nie być zależnym w tym samopoczuciu od innych?

Współczesna cywilizacja wiele ułatwia, ale także odcina nas od natury, od naturalnego rytmu życia, a jej zgiełk zagłusza nasz wewenętrzny głos, który jest naszym kompsem w życiu. Finałem tego jest życie jakby za szybą,w ocięciu od siebie, z krótkimi chwilami radości np. po alkoholu lub kiedy wydarzy się coś wyjatkowo przyjemnego, a pozostałe dni są szare, bez energii i żmudne.

Life energy Up! czyli Obudz W Sobie Życie! to warszty dla osób w każdym wieku, które mają na celu:

• Wyrwać cię z marazmu codzienności
  • Obudzić twój potencjał
  • Dać pozytywnego „kopa”
  • Podnieść Twoja chęć bycia, tworzenia, realizacji Twoich celów
  • Odkryć Twój potencjał i to co ci jest potrzebne abys mógł czuc się pełny spełniony
  • Dać ci świadomość ulotności życia i wagi każdego dnia
  • Obudzić w Tobie RADOŚĆ, SIŁĘ, TWOJĄ WYJĄTKOWĄ ENEGIĘ ŻYCIOWĄ!

To energetyczne chwile, które wzmacniają nie tyko psychikę i ducha, ale także zdrowie, a nawet urodę, bo jak wiadomo szczery śmiech i zachwyt życiem, sprawia, że czujemy się piękni

TERMINY WARSZTATÓW :

Informacja i zapisy tel. 505 125 915

E- mail: kontakt@ekomost.org

Na profilu FB Fundacji Ekomost: https://www.facebook.com/FundacjaEkoMost/

Koszt udziału: zależy od Ciebie, minimalny datek nadziałania Fundacji to 10 zł.