//KSIĄŻKA „PRZEŻYĆ RAKA”.PRZEWODNIK DLA CHORYCH I ICH BLISKICH

KSIĄŻKA „PRZEŻYĆ RAKA”.PRZEWODNIK DLA CHORYCH I ICH BLISKICH

Jest to książka pisana z pozycji osoby, która w swym życiu przeszła przez chorobę nowotworową dwukrotnie. Jeden człowiek – młoda kobieta obecnie lat 37, a dwa różne przypadki nowotworu (nie tzw. nawrót), tylko dwie różne historie z rakiem w roli głównej. Obie walki wygrałam, wierzę, że na zawsze.Zmobilizowałam się do opisania mojej historii, i mojego doświadczenia, bo wierzę, że  może to pomoc osobom chorującym na nowotwór, ich rodzinom i najbliższym.. Niniejsza książka nie jest to jednak pamiętnikiem walki z chorobą, ale raczej podręcznikiem lub inaczej „zdrowotnikiem”, który ma być praktycznym przewodnikiem w trakcie choroby i realną pomocą.

Informacje jakie znajdziecie w książce skierowane zarówno dla chorych, jaki i dla osób zdrowych. Mam nadzieję, znajdziecie w tej książce wiele odpowiedzi, że pozwoli Wam ona poczuć się pewniej, zaoszczędzić czas i energię i nie szukać po omacku (…), że będzie dla Was prawdziwym wsparciem, takim, które niesie nadzieję, wzmacnia waszą siłę i chęć do dalszego życia.

2017-12-11T08:30:02+00:00 AKTUALNOŚCI|