/TRENING CERY
TRENING CERY 2017-10-05T11:16:42+00:00

Herbal Medicine. Rosemary, mint, chamomile, thyme in a glass mortar. Blue background.

TRENING CERY – warsztaty naturalnych i skutecznych metod pielegancji cery.

Pielegnując swoją twarz pewnie nie zastanawiasz się nad jej kondycją tak jak nad kondycją swojego ciała. Kiedy chcesz coś zmienić w swoim ciele podejmujesz najcześciej regularny, celowy wysiłek fizyczny trening, który ma Ci w tym pomóc. A kiedy chcesz coś zmienic w kondycji Twojej cery…kupujesz najczęściej kolejny kosmetyk… To niestety droga na skróty, na której nie osiągniesz zmian w kondycji Twojej cery o jakich marzysz, bo Twoja cera tak samo jak i Twoje ciało wymaga regularnego treningu pielęgnacyjnego. Na czym on polega? Przyjdź na warsztaty i przekonaj się!

Trening cery to warsztaty, które zabiorą cię w podróż do świata zapachów, natury i naturalnych kosmetyków:

• poznasz z nami naturalne i skuteczne metody pilegnacji cery
  • poznasz naturalne domowe zabiegi dla cery dojrzałej, tłustej i trądzikowej oraz naczynkowej
  • nauczysz się robić domowe maseczki specjalnie pod potrzeby Twojej cery
  • poznasz metody naturalnego oczyszczania cery
  • nauczysz się domowego treningu w postaci automasażu
  • stworzysz swój codzienny i cotygodniowy rytuał treningowy cery

Jeśli chcesz zrobić dla siebie cos dobrego, masz problemy z przedwcześnie starzejącą się skórą, utrata jędrności, zmianami  naczyniowymi, lub tłustą i problemową cerą? TE WARSZTATY SĄ DLA CIEBIE. Sprawdź jak naturalne metody w połączeniu z celowym treningiem mogą odmienić oblicze Twojej cery.

TERMINY WARSZTATÓW :

Informacja i zapisy tel. 505 125 915

E- mail: kontakt@ekomost.org

Na profilu FB Fundacji Ekomost: https://www.facebook.com/FundacjaEkoMost/

Koszt udziału: zależy od Ciebie, minimalny datek nadziałania Fundacji to 10 zł.