/TRENING ZDROWIA
TRENING ZDROWIA 2017-10-24T09:00:35+00:00

TRENING ZDROWIA – uczymy się jak dbać o siebie naturalnymi metodami.

Natura, świat roślin jest jednym z najlepszym lekarstwem, prewencją, wspiera nasz organizm i nasze siły. Jednak większość z nas zapomniała jak z niej korzystać dla siebie, dlatego na nowo odkrywamy bogactwo świata roślinnego dla naszych organizmów i dzielimy się z Wami wiedzą, która powinna być znana każdemu i goscić w naszych domach.

Trenig zdrowia to warsztaty, na których:

• uczymy się gotować dla zdrowia
  • uczymy się stosować zioła dla zdrowia

Podczas części kulinarnej:

• uczysz się zdrowej, sycącej, naturalnej i prostej roślinnej kuchni dla zdrowia, RAZEM GOTUJEMY! A potem to wspólnie jemy!
  • dowiadujesz się jakie są powszechnie stosowane szkodliwe praktyki przyrządzania potraw i jak je eliminować z własnego domu
  • dowiadujesz jakie warzywa i owoce wykorzystywać jako nutrikosmetyki

Podczas ziołowej uczty:

• uczysz się jak stosować zioła w kuchni w celu wzmacniania sił życiowych i zdrowia
  • uczysz się robić mieszanki ziołowe dla zdrowia i urody, które możesz potem wykorzytać w swoim domu

Natura i jej bogactwo to najlepszy supermarket. Kierujac się jednak wygodą i pośpiechem często w ogóle z niej nie korzystamy, za to zaopatrujemy się w klasycznych supemarketach, w których wiekszosć produktów spożywczych nie tylko nie wspiera naszych oraganizmów, ale wręcz nam szkodzi. Od tego jaki pokarm i wsparcie sobie codziennie serwujesz zależy nie tylko Twoje zdrowie, ale także samopoczucie, stan psychiczny, ilość sił i energii kazdego dnia. Warto zmienić swoje złenawyki na dobre, aby kazdego dnia czerpać z życia pełnym garściami!

To jest łatwe, wymaga tylko trochę Twojego czasu. Przybywaj na warsztaty pokażemy Ci jakie to proste!

TERMINY WARSZTATÓW :

Informacja i zapisy tel. 505 125 915

E- mail: kontakt@ekomost.org

Na profilu FB Fundacji Ekomost: https://www.facebook.com/FundacjaEkoMost/

Koszt udziału: zależy od Ciebie, minimalny datek nadziałania Fundacji to 10 zł.